Новини » Події Читать эту новость на русском

У Чорнобильській зоні затримали нелегалів, які йшли з Білорусі, - ЗМІ

Фото з відкритих лдерел

Правоохоронці спростували інформацію

На Київщині в Чорнобильській зоні відчуження затримали групу нелегалів, які йшли з території Білорусі. Про це повідомило видання Vesti в Telegram.

Зазначається, що затриманими виявилися громадяни Пакистану й Афганістану. Вони підтвердили, що прямували в Україну з провідником. У нашій країні їх повинні були зустріти, видати нові документи і переправити на територію Європейського Союзу. Наразі нелегалів передали правоохоронцям.

Оновлено:

Прес-служба поліції Київщини у Фейсбуці спростовула інформацію щодо перетину державного кордону нелегальними мігрантами. "Дана інформація не відповідає дійсності. Жодних затримань мігрантів, які потрапили до Чорнобильської зони, не було", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, влітку в Чорнобильській зоні відчуження затримали двох сталкерів, які прибули з Німеччини та Польщі з метою екстремального туризму та відпочинку. Іноземців виявили неподалік відселеного міста Прип'ять.

Новини за темою: Україна готується до можливого прориву нелегальних мігрантів з боку Білорусі

Раніше повідомлялося, що Національна гвардія України відправила свої підрозділи швидкого реагування на західний кордон. Це зробили, аби тримати під контролем потік нелегальних мігрантів із Білорусі.