"Ця справа заплутана": Польська прокуратура розглядає кілька версій смерті українки в хостелі

Наразі правоохоронці з'ясовують, чи причетні до смерті інші особи, оскільки така ймовірність усе ще є

Главком

Польські правоохоронці розслідують смерть 51-річної українки, яку знайшли мертвою у хостелі міста Стараховіце. Наразі розглядається кілька версій. Про це повідомив заступник районного прокурора прокуратури у м. Стараховіце Кшиштоф Груднєвський, пише "Укрінформ"

Прокурор назвав робочими версіями слідства смерть із природних причин, побиття, що спричинило смерть, а також цілеспрямоване вбивство. Однак, дві останні версії чиновник вважає малоймовірними, оскільки на тілі жінки немає характерних слідів, які б вказували на насильницьку смерть.

"Ми розглядаємо різні версії. Зараз ми ще не знаємо, чи до смерті причетні інші особи, оскільки така ймовірність усе ще є", - сказав Груднєвський.

Новини за темою: Смерть депутата Полякова: У поліції розглядають кілька версій, не виключають отруєння


За словами прокурора, наразі правоохоронці очікують на результати розтину тіла померлої і тоді визначатимуть, як діяти далі.

Також він додав, що вважає справу "заплутаною", оскільки немає свідків, які розповіли б, де жінка працювала і що робила напередодні смерті, а тому доведеться опитати велику кількість людей.

"Ми перевіряємо, де працювала жінка. Одні стверджують, що вона донедавна працювала, інші кажуть, що вона взагалі ніде не працювала. Відомо лише, що вона оплатила проживання в хостелі до кінця місяця", - повідомив Груднєвський.

Наразі прокуратура встановлює контакт з родиною померлої і вирішуватиме, коли і як тіло буде передано похоронному агентству для перевезення в Україну.

Нагадаємо, у понеділок, 11 жовтня, у місті Стараховіце 51-річну громадянку України знайшли мертвою у хостелі. Поліція та прокуратура вивчають обставини смерті українки.