Судова експертиза підтвердила пропаганду наркотиків в інтерв'ю Юрія Дудя

Йдеться про два інтерв'ю - з репером Моргенштерном і блогером Івангаєм

Lenta.ru

Відомого російського блогера і журналіста Юрія Дудя звинуватили в пропаганді наркотиків. Судова експертиза знайшла підтвердження цьому факту в його інтерв'ю з репером Моргенштерном і блогером Івангаєм. Матеріали справи відправили до Зюзинського районного суду в Москві, повідомляє "ТАСС".

"Офіційні психолінгвістичні судові експертизи, проведені в рамках адміністративної справи, підтвердили факти пропаганди наркотиків у двох інтерв'ю блогера Юрія Дудя. Матеріали справи були направлені в зюзинський районний суд міста Москви для прийняття подальшого рішення у цій справі", - сказала директор Ліги безпечного Інтернету, член Громадської палати Росії Катерина Мізуліна.

У джерелі повідомили, що в ході розслідування адміністративної справи було проведено ряд офіційних експертиз, які підтвердили факти пропаганди наркотичних речовин у двох відеоінтерв'ю блогера Юрія Дудя: з українським блогером Івангаєм і з репером Моргенштерном.

Нагадаємо, що в квітні Ліга безпечного Інтернету звернулася до Головного управління з контролю за обігом наркотиків МВС Росії з проханням перевірити інтерв'ю Юрія Дудя на предмет пропаганди заборонених речовин.

Раніше суд оштрафував репера Моргенштерна на 100 тисяч рублів за пропаганду наркотиків в текстах його пісень.