Новини » Події Читать эту новость на русском

Суд заарештував підозрюваного у замовленні замаху на вбивство міністра Лещенка

У 2018 році підозрюваний найняв Лещенка топ-менеджером своєї компанії

Фото з відкритих джерел

Печерський районний суд Києва заарештував американського бізнесмена Курта Гросанса, якого підозрюють у замовленні замаху на міністра аграрної політики Романа Лещенка. Про це повідомляє Telegram-канал "Ґрати".

Як повідомляється, Гросанс веде аграрний бізнес в Україні та у 2018 році найняв топ-менеджером своєї компанії Лещенка. Згодом бізнесмен звинуватив його в розкраданні 250 мільйонів доларів і намагався стягнути їх через суд.

За версією слідства, Гросанс найняв колектора Дмитра Коваленка для стягнення боргу, але той узяв гроші і не виконав зобов'язань, і американець вирішив його вбити. Разом із подільницею Оленою Богач він замовив його кілеру, який насправді був поліцейським під прикриттям. На початку листопада поліція інсценувала замах та вбивство колектора. Після цього Гросанс та Варченко замовили "кілеру" покалічити міністра Романа Лещенка.

Новини за темою: США допоможуть у розслідуванні замаху на вбивство міністра Лещенка, - Монастирський

Нагадаємо, вчора стало відомо про те, що громадянин США планував замах на вбивство міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка. Виконання вбивства Лещенка планувалося, коли іноземець повернеться у США.