Новини » Події Читать эту новость на русском

Стрілянина у Шефіра: У МВС вважають політичне вбивство основною версією замаху

Антон Геращенко

МВС

Правоохоронці прочісують 430 га лісу

Політичне вбивство є основною версією замаху на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі програми "Право на владу".

"Є багато версій, основна з яких, що це робили як політичне вбивство для того, щоб створити атмосферу страху, атмосферу небезпеки для президента та його найближчого оточення", - сказав Антон Геращенко.

За інформацію радника міністра внутрішніх справ, водій Шефіра інстинктивно натиснув на гальма після початку стрілянини, однак потім помічник президента сказав йому швидко їхати далі. Загалом у машину влучили 18 куль, дві з яких влучили у стегно водія, одна пробила колесо.

Новини за темою: Замах на Шефіра: У МВС пояснили, чому кілер стріляв у водія

Геращенко заявив, що правоохоронці прочісують 430 га лісу, де ховався кілер, а також вивчають відеозаписи з камер із будинків, щоб подивитися, хто заходив у лыс та хто з нього виходив не лише у день замаху, а й у інші дні.

Нагадаємо, 22 вересня біля села Лісники невідомі розстріляли автомобіль Сергія Шефіра. Внаслідок цього був поранений його водій. Сам Шефір не постраждав.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за фактом замаху на першого помічника президента Сергія Шефіра. Її порушили за статтею "Замах на вбивство двох і більше осіб".