Новини » Події Читать эту новость на русском

США допоможуть у розслідуванні замаху на вбивство міністра Лещенка, - Монастирський

Замовниками замаху був громадянин США та громадянка України

Фото з відкритих джерел

США висловили готовність до співпраці у розслідуванні справи про замах на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, передає прес-служба очолюваного ним відомства.

"Американські дипломати висловили готовність до співпраці у розслідуванні справи щодо замаху на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка", - сказав Монастирський. 

Також очільник МВС зазначив, що замовниками замаху був громадянин США та громадянка України. Їм пред'явлено підозри за чотирма статтями Кримінального кодексу: викрадення, вимагання, завдання тяжких тілесних ушкоджень та замах на вбивство. Наразі вони перебувають у слідчому ізоляторі, їм загрожує довічне ув'язнення. 

Новини за темою: Замах на вбивство Лещенка: Затриманим повідомили про підозру

Крім цього, міністр внутрішніх справ наголосив, що сам міністр Роман Лещенко не знав про підготовку замаху на нього.

"Роман Лещенко не знав про те, що готується така реалізація. Ви бачите по реакції, яку він продемонстрував на брифінгу. Я його запросив буквально за годину до брифінгу і розказав про те, що для нього готувалося. Показали відео, продемонстрували певні докази", - поінформував Монастирський.

Новини за темою: Мені постійно погрожують: Лещенко прокоментував інформацію про замах на вбивство

Нагадаємо, вчора стало відомо про те, що громадянин США планує замах на вбивство міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка. До операції вдалося залучити підставного кілера, який обговорив із замовником всі деталі вбивства та отримав 20 тис. доларів завдатку. Виконання вбивства Лещенка планувалося, коли іноземець повернеться у США.