Новини » Події Читать эту новость на русском

Смерть депутата Полякова: У МВС повідомили про нового свідка та раніше не озвучені деталі

Експерти поки не дали остаточної відповіді щодо впливу виявленого в крові Полякова метадону на сам факт смерті нардепа

У 2020 році на Антона Полякова було скоєно напад Фото з відкритих джерел

Таксист, в автомобілі якого виявили непритомним народного депутата Антона Полякова, певний час слідував за машиною, у якій до цього перебував нардеп. Про це повідомив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко, передає "УНН".

"Відомості усно не були щирими, скажімо так. Ті свідчення, які він дає зараз офіційно, під протокол, відрізняються від тих повідомлень, які він робив одразу під час спілкування з поліцейськими, які намагались реанімувати (Полякова, - ред.). Я не знаю, обманув він чи не обманув, він сказав, що випадково підібрав пасажира. А насправді він не підбирав випадково цього пасажира, він певний час слідував, їздив за машиною з нашим пасажиром-потерпілим, який певний час їздив по місту з іншим свідком", - сказав Шевченко.

На уточнювальні запитання Шевченко відповів, що не може розкривати свідчення всіх осіб.

“Єдине, що можу сказати, - поки що підозр немає. Якщо слідство вважатиме у сукупності, що можна виходити на якусь підозру комусь, то поліція Києва про це повідомить дуже швидко”, - зазначив речник МВС.

Новини за темою: У МВС підтвердили наявність метадону в крові нардепа Полякова

Наразі, за словами Шевченка, тривають слідчі дії для встановлення “місця, ролі і і щирості кожного з трьох свідків”.

“Є ще третя особа, яка також перебувала з ними в компанії”, — додав він.

Також Шевченко підкреслив, що експерти поки не дали остаточної відповіді щодо впливу виявленого в крові Полякова метадону на сам факт смерті нардепа.

Нагадаємо, вночі 8 жовтня помер народний депутат Антон Поляков. За фактом його смерті правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство" з позначкою "природна смерть".

Пізніше в Київській міській прокуратурі заявили, що результати судово-медичного дослідження та розтину свідчать про те, що депутат помер внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.