СБУ викрила рекламну агенцію, яка робила інформкампанії для "Л/ДНР"

СБУ вважає, що фірма у Києві є дочірньою компанією московської фірми

Обшуки у пособників бойовиків ОРДЛО СБУ

У Києві Служба безпеки України викрили рекламну агенцію, яка займалася розробкою інформаційних кампаній для так званих "Л/ДНР" та окупаційної влади Криму. Про це повідомила прес-служба СБУ.

"Фірма почала працювати над пропагандистськими матеріалами ще у 2014 році. Тоді рекламники розробляли макети антиукраїнських бігбордів, які розміщували в ОРДЛО, Криму та поширювали через місцеві ЗМІ. У цих матеріалах були явні заклики до розколу та федералізації України", - йдеться в повідомленні.

Слідчі виявили в архівах агенції  макети та готову продукцію із надписами: "Харьковская республика", "Одесская республика", "Родина у нас у всех одна – Россия. Глава ДНР А.В. Захарченко" тощо.

Останнім часом підрядники підготували серію кампаній для сепаратистів із гаслами: "Сохранили мир! Обеспечим стабильность. Крым Единая Россия", "Весна победы нашей. Крым Единая Россия", "Год Крымской весны. Наш выбор-наша победа!", "Прорвем любые блокады. Сергей Аксёнов. Глава республики Крым. Крым новых возможностей".

СБУ вважає, що фірма у Києві є дочірньою компанією московської фірми і повністю контролюється громадянами РФ.

Наразі СБУ розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Новини за темою: У МЗС назвали кількість осіб, що зникли в ОРДЛО

Нагадаємо, раніше в Рівненській області Служба безпеки України затримала українського військового на передачі оборонних відомостей представникам російської воєнної розвідки. Чоловіка завербував його родич, який є кадровим офіцером Збройних сил РФ.