Новини » Події Читать эту новость на русском

СБУ проведе антитерористичні навчання у Львівській області, можливі перевірки документів і транспорту

Фото з відкритих джерел

СБУ і поліція просять громадян належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців

З 12 до 14 травня у Львівській області пройдуть антитерористичні навчання Служби безпеки України. У цей період у громадян можуть перевіряти документи і транспорт. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що навчання проходитимуть у населених пунктах Жовква, Куликів та Дубляни в максимально наближених умовах до реальних.

"Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, огляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що засвідчують особу. Всі дії будуть відбуватися в рамках чинного законодавства і з безумовним дотриманням прав і свобод людини", - повідомили в СБУ.

Також громадян у разі виявлення підозрілих предметів або засобів ураження, а також отримання інформації про можливі диверсії та терористичні дії повідомляти за номерами "гарячої лінії" УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати - 102.

Нагадаємо, антитерористичні навчання проходять у більшості областей України - силовики відпрацьовують дії щодо захисту стратегічно важливих об'єктів і кордонів держави.