Російські хакери здійснили кібератаку на сайт ВМС України

Фото з відкритих джерел

Зловмисники розмістили на сайті фейкові публікації

Сайт Військово-морських сил України піддався кібератаці з боку російських хакерів. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Зазначається, що атака стала причиною несправності в роботі сайту. "Росія цілеспрямовано проводить інформаційні операції проти України. До цих дій залучені структури інформаційно-психологічних операцій Південного військового округу ЗС РФ при підтримці кіберпідрозділів центрального підпорядкування, розвідувальних органів та всієї пропагандистської машини Кремля", - йдеться в повідомленні.

Зловмисники розмістили на сайті ВМС фейкові публікації, пов'язані з навчаннями Sea Breeze у Чорному морі. Як розповіли в Міноборони, хакери не змогли отримати жодні документи.

Крім того, сьогодні, 9 липня, також зафіксували випадки безуспішних DDoS-атак проти офіційного веб-порталу Міноборони. В результаті загрозу усунули, а роботу сайту ВМС обіцяють відновити найближчим часом.

Новини за темою: У Держспецзв'язку за тиждень заблокували понад 60 тисяч кібератак на державні органи

Нагадаємо, нещодавно в Офісі президента заявили, що російські хакери перед кібератакою на США відпрацьовують свої дії на українських об'єктах. Таким чином, контрольовані Росією кіберзлочинці використовують Україну як тестувальний майданчик.