Новини » Події Читать эту новость на русском

Росія перекидає війська до тимчасово окупованого Криму, - розвідники

Фото з відкритих джерел

Російські війська та техніка прибувають до Криму з минулого тижня

Росія перекидає війська до тимчасово окупованого Криму в рамках нарощування військової міці на кордоні з Україною. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на дані всесвітньої оборонно-розвідувальної компанії Janes та групи розвідки Conflict Intelligence Team.

Зазначається, що російські війська та техніка прибувають до Криму з минулого тижня. Розгортання сил РФ відбувається після відправки бойових танків та іншого важкого озброєння до Воронезької області на південному заході Росії.

До складу військ, відправлених до Криму, входять 34-та мотострілецька бригада, яку зняли при завантаженні в поїзд у Ставропольському краї 11 листопада, а також 42-га гвардійська мотострілецька дивізія, чиї танки Т-72Б3 були помічені на відео в поїзді до Криму.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що розвідка США викрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. Повідомлялося про можливу атаку з тимчасово окупованого Криму, через кордон з Росією та через Білорусь. 

Новини за темою: "Буде дорого коштувати": Меркель застерегла Росію від агресії проти України

Раніше американські видання Washington Post і Politico оприлюднили матеріали, які свідчать про стягування російських військ до кордону України. Про що йдеться у публікаціях ЗМІ - читайте в нашому матеріалі.