Новини » Події Читать эту новость на русском

РНБО запровадила нові санкції проти причетних до виборів у Криму і на Донбасі

Санкції були застосовані проти 237 осіб

Олексій Данілов УНІАН

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розширила санкційний список проти осіб, які приймали і організовували вибори РФ в Криму і на Донбасі. До переліку додано понад 200 осіб. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на брифінг секретаря РНБО Олексія Данілова.

"Прийнято рішення щодо тих людей, які брали участь у голосуванні і забезпечують вибори на території Криму і на Донбасі. Сьогодні проти 237 осіб були застосовані санкції", - сказав Данілов.

Новини за темою: Участь у виборах до Держдуми РФ взяли приблизно 230 тис. українців із тимчасово окупованих територій Донбасу, - Денісова

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила проект постанови № 6078 "Про Заяву Верховної Ради України щодо нелегітимності виборів депутатів Державної Думи Російської Федерації 2021 року". 

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський підписав указ №497/2021 про введення в силу рішення Ради національної безпеки і оборони, згідно з яким упроваджуються економічні санкції проти трьох російських компаній і одного підприємства із Сінгапуру.