Новини » Події Читать эту новость на русском

Президенту аграрної академії оголосили підозру в отриманні 4 млн грн хабара

Фото з відкритих джерел

Це вже друга його підозра в хабарництві

Президенту Національної академії аграрних наук України повідомили про підозру в отриманні 4 млн грн хабара. Про це повідомила прес-служба Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, посадовець, за попередньою змовою групою осіб, вимагав гроші за незвільнення керівника держпідприємства, яке входить до структури академії, а також за неперешкоджання проведенню господарської діяльності.

Відомо, що в грудні минулого року очільнику НААН вже оголосили підозру в одержанні позашляховика. За це фігурант мав сприяти в призначенні на посаду директора держпідприємства у структурі Академії, а також не перешкоджати укладанню договорів про спільну діяльність між цим держпідприємством та суб’єктами господарської діяльності.

Крім того, за хабар він мав включити певну людину до списку претендентів на заміщення вакансій академіків і членів-кореспондентів НААН України та подальшу передачу відповідних матеріалів на розгляд Президії академії наук.

Новини за темою: На Тернопільщині на хабарі викрили заступника голови ОТГ

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України викрила посадовців центру кардіохірургії при Одеській обласній лікарні, які вимагали у пацієнтів хабарі за "безкоштовні" операції на серці. Ініціатором схеми виступив завідуючий відділення медустанови.