Новини » Події Читать эту новость на русском

Правоохоронці викрили роздачу земель Академії наук вартістю понад 870 млн гривень

Фото з відкритих джерел

Землі отримували чиновники Держгеокадастру

На Одещині викрили схему незаконної роздачі земель Національної академії аграрних наук у власність чиновників Держгеокадастру. Про це повідомила прес-служба ДБР.

Зазначається, що в 2016-2017 роках колишній керівник Держгеокадастру в Одеській області незаконно видав накази про передачу землі НААН України 39 фізичним та 2 юридичним особам. У 2020 році оборудка із землею НААН України повторилася за участі іншого керівника ГУ Держгеокадастру в Одеській області. Загалом ідеться про 1,5 тисячі гектарів цінних земель, вартість яких оцінюють у понад 870 млн гривень.

Наразі правоохоронці заарештували ділянки та розпочали два окремі кримінальні провадження проти причетних осіб. Організаторам схеми загрожує до 10 років позбавлення волі за статтею про зловживання службовим становищем.

Новини за темою: Ціна на землю в Україні зростатиме на 7-10% щороку, - Мінагрополітики

Раніше повідомлялося, що експерти прогнозують значне зростання вартості земельних ділянок в Україні протягом наступних п'яти років. Про те, як розвивається ринок сільськогосподарських земель в Україні, і які перспективи зростання вартості наділів, - читайте в нашому матеріалі.