Новини » Події Читать эту новость на русском

Пожежа в будинку для літніх людей у Дніпрі: З'явилися деталі

У будинку проживали 30 осіб віком від 75 до 89 років, з яких 23 лежачих хворих

Людмила Денісова Телеграм

У будинку престарілих в Дніпрі, в якому в результаті загоряння проводки від чадного газу померли п'ять жінок, проживали 30 осіб. На даний момент мешканців перевозять в інший будинок. Про це у своєму Telegram повідомила уповноважена ВР із прав людини Людмила Денсова.

"У будинку проживало 30 осіб віком від 75 до 89 років, з яких 23 лежачих хворих. Як було з’ясовано працівником Секретаріату Уповноваженого, на другому поверсі будівлі, де перебували лежачі хворі, сталося замикання електричної проводки", - написала омбудсмен.

Новини за темою: У Дніпрі сталася пожежа в багатоквартирному будинку, двоє людей загинули

За її словами, постраждалим надано необхідну медичну допомогу, госпіталізації вони не потребують. Наразі пацієнтів транспортують до іншої будівлі цього закладу, розташованої в м. Дніпро.

Денісова додала, що, як правило, 90% приватних будинків для людей поважного віку порушують правила пожежної безпеки. Зокрема, на вікнах встановлені нерозпашні решітки, двері закриваються на замок, а ключі знаходяться у персоналу, технічне обслуговування вогнегасників не проводиться, протипожежна сигналізація - відсутня.

Нагадаємо, у вівторок, 16 листопада, у Дніпрі в приватному будинку для осіб похилого віку виявили п'ятьох мертвих жінок. Імовірно, вони отруїлися чадним газом.