Новини » Події Читать эту новость на русском

Потік мігрантів з Білорусі: Нацгвардія направила свої підрозділи на західний кордон

Нацгвардія

Підрозділи Нацгвардії направили для контролю ситуації з нелегальними мігрантами

Національна гвардія України відправила свої підрозділи швидкого реагування на західний кордон. Це зробили, аби тримати під контролем потік нелегальних мігрантів з Білорусі. Про це повідомила прес-служба Нацгвардії

"Наші підрозділи вирушили на захід, щоб захистити рубежі нашої держави. На цю хвилину ситуація контрольована, працюємо разом із прикордонниками і зробимо все, щоб українські кордони залишалися недоторканими", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 листопада нелегальні мігранти штурмували кордон. Вони спробували силою перетнути польсько-білоруський кордон.

Повідомлялося, що Польща відбила спробу прориву кордону мігрантами з країн Близького Сходу, які зібралися з боку Білорусі.

Новини за темою: ЄС виділив 700 тисяч євро на допомогу мігрантам на кордоні з Польщею

Нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмідт запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував німецьким парламентарям забрати мігрантів до себе додому. За словами чиновника, про біженців повинні дбати німці.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути зокрема й на українському рубежі.