Поширювали порнографію з дівчатками 6 і 9 років: У Києві двоє жінок розбещували власних доньок

Департамент кіберполіції

Підозрюваним загрожує до 10 років позбавлення волі

У Києві двоє жінок знімали порно з власними доньками 6 та 9 років. Матеріали порнографічного характеру збували в Інтернеті. Вартість одного складала до 2 тисяч гривень. Про це повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України.

"В оселях зловмисниць правоохоронці провели обшуки із залученням судового експерта Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. На комп’ютерній техніці та телефонах зловмисниць виявлено понад 1000 файлів протиправного контенту за участю дітей", - йдеться у повідомленні.

Жінок затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Потерпілих дітей на час проведення слідчих дій поміщено до соціальних центрів.

"Зловмисницям оголошено про підозру за ч. 2 ст. 156 (Розбещення неповнолітніх), ч. 4 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) (у редакції, що діяла до набрання чинності Законом України від 18.02.2021 № 1256-ІХ щодо імплементації Ланцаротської конвенції), ч. 1 ст. 301-1 (Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, виготовлення, збут і розповсюдження) Кримінального кодексу України", - зазначили у Департаменты кіберполіції.

Підозрюваним загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на початку квітня у Чернівецькій області затримали двох чоловіків 66 та 74 років. Затриманим інкримінують розбещення неповнолітніх, створення місця розпусти та поширення дитячої порнографії.