Погорів на хабарі у 30 тисяч доларів: Затримано посадовця МІноборони

Посадовця та його посередника викрили на схемі оборудок із землею

Офіс генпрокурора

У Києві правоохоронці затримали посадовця Міністерства оборони та його посередника під час отримання частини неправомірної вигоди у сумі 20 тисяч доларів США. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

"За процесуального керівництва Київської міської прокуратури під час одержання неправомірної вигоди затримано начальника Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України та посередника", - йдеться в повідомленні.

Як встановило слідство, затримані вимагали від представника товариства 30 тис. доларів США за сприяння в прийнятті сесією селищної ради рішення про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у смт. Гостомель Київської області.

Новини за темою: Екс-голові суду на Тернопільщині призначили 6 років в’язниці за отримання хабара

Також за ці кошти вони обіцяли надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  іншої земельної ділянки в смт. Гостомель у користування на умовах оренди та укладення з Центральним територіальним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України договорів про капітальне будівництво на землях, що перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка.

Після одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис. доларів США посадовця Міноборони та його посередника було затримано.

В ОГПУ додали, що наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила начальника Льотної академії Національного авіаційного університету та посередника ‒ начальника Льотного училища ЛА НАУ ‒ на хабарі у 20 тисяч доларів США.