Переправили 3 тисячі осіб у ЄС: В Україні заблокували канал нелегальної міграції

Мігранти в Україні Національна поліція

Іноземці в'їжджали в Україну під виглядом навчання

В Україні ліквідували масштабну схему переправлення нелегальних мігрантів до країн Європейського Союзу. Про це повідомила прес-служба МВС.

Зазначається, що в Україну іноземці в'їжджали під виглядом навчання, після чого вирушали в ЄС. Для пошуку клієнтів зловмисники створили мережу фірм-посередників, а для прикриття використовували один із приватних вишів.

Протягом кількох місяців правоохоронці затримали близько 40 таких нелегалів при спробі переправлення до країн ЄС. За два роки зловмисники переправили в Україну близько трьох тисяч іноземців.

Вартість послуг із переправлення в ЄС становила від 13 до 15 тисяч доларів. Щорічний дохід злочинців перевищував мільйон доларів.

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці затримали незаконних мігрантів у Чорноморському порту. Вони були заховані серед турецьких тканин і не мали при собі жодних документів.

Новини за темою: У Польщі нелегальні мігранти штурмували кордон

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі правоохоронці затримали іноземця, якого розшукував Інтерпол. Суд заарештував чоловіка до вирішення питання про його екстрадицію.