"Опозиційна платформа - За життя" привітала українців з Днем Перемоги

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Дорогі співвітчизники, шановні ветерани та діти війни, "Опозиційна платформа - За життя" вітає вас з Днем Великої Перемоги над нацизмом!

Ми дбайливо зберігаємо цю героїчну спадщину і шануємо пам'ять воїнів, які знищили фашистську навалу.

День Перемоги у Великій Вітчизняній війні – це свято, яке об'єднує весь український народ. Адже в кожній українській родині є свої герої-фронтовики, трудівники тилу, родичі, чиє дитинство обпалила війна. Вшановувати справжніх героїв, пам'ятати про полеглих, віддавати данину поваги і турботи живим ветеранам – наш священний обов'язок. Забути про їхній подвиг – означає зрадити! Ми не забудемо!

Ми не відступимо! Це особливо важливо тепер, коли на офіційному рівні ведеться кампанія з переписування історії. Коли ідейні послідовники гітлеризму вибираються зі своїх нір. Користуючись безсиллям і нерозбірливістю влади, вони знову нахабно марширують вулицями українських міст, закликають до насильства, намагаються відродити ідеї етнічної переваги і сіють ворожнечу в нашому суспільстві. Але український народ дасть рішучу відсіч їхнім жалюгідним спробам!

"Опозиційна платформа - За життя" закликає всіх українських громадян об'єднатися, щоб разом повернути мир, гуманність, рівноправ'я і справедливість на нашу землю. Забезпечити турботу та допомогу ветеранам і дітям війни.

Ми з вдячністю і глибокою повагою говоримо ветеранам – Ваш подвиг буде вічно жити в пам'яті майбутніх поколінь українців!

Дякуємо за Перемогу!

Дякуємо за життя!