Окупанти в Криму поставили Джеляла на облік в СІЗО як "схильного до тероризму"

Наріман Джелял

Незаконне рішення планують оскаржувати

Заступника глави Меджлісу Нарімана Джеляла поставили на облік в кримському СІЗО як "схильного до тероризму та екстремізму". Про це повідомив його адвокат Микола Полозов у Фейсбуці.

За словами захисника Джеляла, це свідчить про повне незнання співробітниками СІЗО принципів кримінального процесу й поняття презумпції невинуватості. Відповідні незаконні адміністративні рішення планують оскаржувати.

Водночас адвокат зазначив, що сам арештований виглядає добре й не скаржиться на здоров'я. Джеляла утримують у спеціальному відділі СІЗО, де максимально обмежено взаємодію із зовнішнім світом та іншими в'язнями.

"Також Наріман розповів, що в'язничні лікарі провели його огляд та зробили щеплення від віспи та гепатиту, пояснивши йому це тим, що в даній установі багато різної зарази та необхідно себе убезпечити", - написав Полозов.

Новини за темою: ФСБ РФ звинуватила заступника голови Меджлісу у вчиненні диверсії

Раніше повідомлялося, що в тимчасово окупованому Криму російські силовики вивезли в невідомому напрямку заступника голови Меджлісу кримськотатрського народу Нарімана Джеляла. Окупанти провели обшуки в його будинку.

Також окупаційна влада в Криму затримала 3-4 вересня ще чотирьох кримських татар. Їм загрожує від 12 до 15 років в'язниці.