Нарімана Джеляла насильно відправили на психіатричну експертизу

Наріман Джелял Stanislav Yurchenko (RFE/RL)

Експертиза триватиме до 28 днів

У тимчасово окупованому Криму заступника глави Меджлісу Нарімана Джеляла відвезли до відділення психіатричної лікарні попри його відмову. Про це повідомив адвокат Джеляла Микола Полозов у Фейсбуці.

Зазначається, що раніше заступник глави Меджлісу відмовився проходити психіатричну експертизу, оскільки підстав для її призначення не було. Учора, 7 жовтня, Джеляла вивезли з СІЗО.

За словами адвоката, психолого-психіатрична експертиза триватиме від 21 до 28 днів. При цьому стан здоров'я його підзахисного нормальний. "Безумовно, захист оскаржуватиме незаконне процесуальне рішення слідства про направлення Нарімана Джелялова в стаціонар психіатричної клініки", - висловився Полозов.

Раніше повідомлялося, що в тимчасово окупованому Криму російські силовики вивезли в невідомому напрямку заступника голови Меджлісу кримськотатрського народу Нарімана Джеляла. Окупанти провели обшуки в його будинку.

Також окупаційна влада в Криму затримала 3-4 вересня ще чотирьох кримських татар. Їм загрожує від 12 до 15 років в'язниці.

Новини за темою: "Суд" в окупованому Криму скоротив термін арешту Нарімана Джеляла на один день

Згодом стало відомо, що ФСБ Росії в тимчасово окупованому Криму звинуватила Нарімана Джеляла в нібито вчиненні диверсії. Справа стосується підриву газопроводу в районі населеного пункту Перевальне.