ОБСЄ зафіксувала на Донбасі понад сотню порушень "режиму тиші" за добу

ОБСЄ Фото з відкритих джерел

Більшість порушень виявили на Луганщині

На Донбасі спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 9 липня зафіксувала 129 порушень режиму припинення вогню. Про це повідомила прес-служба ОБСЄ.

Зазначається, що на Донеччині місія виявила 15 порушень, зокрема 9 вибухів. За попередній звітний період у регіоні зафіксували 86 порушень "режиму тиші".

Водночас на Луганщині спостерігачі виявили 114 порушень перемир'я, у тому числі 53 вибухи. За попередній звітний період в області зафіксували 43 порушення режиму припинення вогню.

Місія ОБСЄ зафіксувала пошкодження житлового багатоквартирного будинку в тимчасово окупованому Золотому‑5 (Михайлівці) Луганської області, які виникли внаслідок стрільби зі стрілецької зброї.

Свободу пересування спостерігачів і надалі обмежували, зокрема на блокпостах незаконних збройних формувань на півдні Донеччини. Безпілотники ОБСЄ вкотре зазнавали впливу перешкод сигналу GPS.

Новини за темою: Україна направила Венеційській комісії законопроект про перехідний період на Донбасі

Нагадаємо, нещодавно головний спостерігач Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік заявив, що кількість порушень режиму припинення вогню на Донбасі збільшилася втричі. При цьому бойові дії відбувалися у більшій кількості місць.