ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 85 порушень перемир'я за добу

Радіо Свобода

НЗФ погрожували збити безпілотник спостерігачів

На Донбасі спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 7 липня зафіксувала 85 порушень режиму припинення вогню. Про це повідомила прес-служба ОБСЄ.

Зазначається, що на Донеччині місія виявила 75 порушень, зокрема 63 вибухи. За попередній звітний період у регіоні зафіксували 136 порушень "режиму тиші".

Водночас на Луганщині спостерігачі виявили 10 порушень перемир'я, у тому числі 9 вибухів. За попередній звітний період в області зафіксували 328 порушень режиму припинення вогню.

Відомо, що спостерігачі ОБСЄ втратили контроль над просторовим положенням міні-безпілотника поблизу тимчасово окупованого Піонерського Луганської області.

Свободу пересування місії і далі обмежували. Зокрема, в непідконтрольних українській владі районах Донецької області, а саме в постійному місці зберігання озброєння та в місці розміщення відведеного важкого озброєння. При цьому біля Вільхівки спостерігачі посадили безпілотник після погроз члена незаконних збройних формувань збити апарат. Крім того, безпілотники ОБСЄ вкотре зазнавали впливу перешкод сигналу GPS.

Новини за темою: В ОБСЄ заявили про загострення ситуації на Донбасі протягом останніх тижнів

Нагадаємо, сьогодні, 8 липня, незаконні збройні формування на Донбасі обстріляли позиції Об'єднаних сил, унаслідок чого було поранено українського військового. Постраждалого доставили до лікувального закладу.