Новини » Події Читать эту новость на русском

Обшуки в комісії Мін'юсту: ДБР затримало адвоката

Затримання адвоката ДБР

Чоловік намагався заробити на власниках захопленого рейдерами підприємства

Обшуки в Антирейдерській комісії Міністерства юстиції були пов'язані з діяльністю адвоката, який намагався заробити на власниках захопленого рейдерами підприємства. Про це повідомила прес-служба ДБР.

Зазначається, що правоохоронці викрили шахрайську схему адвоката, його колеги та невстановлених спільників з Антирейдерської комісії. За даними слідства, вони намагалися отримати 10 тисяч доларів від керівників приватного підприємства. Зокрема, затриманий адвокат хотів скористатися необізнаністю підприємців щодо процедур прийняття рішень Мін'юстом.

Так, на початку поточного року представник деревообробної компанії направив до Мінʼюсту дві скарги на дії приватного нотаріуса, який заволодів нерухомістю підприємства. Своєю чергою, адвокат у змові з іншими учасниками схеми почав вимагати гроші за нібито прискорення й задоволення скарг. Проте ці особи не могли впливати на розгляд скарг.

У результаті адвокат виманив у потерпілих понад 400 тисяч гривень, а вчора, 17 червня, прийшов за ще 10 тисячами доларів, під час передачі яких його затримали. А в будівлі Мінʼюсту слідчі ДБР вилучили документацію й скарги потерпілої сторони. Наразі відомо, що справу розслідують за статтею про шахрайство організованою групою.

Новини за темою: ДБР викрило злочинну організацію, яка розкрадала вугілля з вагонів "Укрзалізниці"

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Державне бюро розслідувань проводить обшуки в Міністерстві юстиції. Тоді очільник відомства Денис Малюська заявив, що йому невідомі причини обшуків і суть розслідування ДБР.