Новини » Події Читать эту новость на русском

НЗФ просять РФ дозволити "військовий призов" росіян, - розвідка

Фото з відкритих джерел

В ОРДЛО тривають "збори" військовозобов'язаних запасу

Незаконні збройні формування на Донбасі попросили Росію дозволити призов громадян РФ на "військову службу". Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони з посиланням на дані розвідки.

Зазначається, що з 15 листопада на тимчасово окупованих територіях Донбасу противник розпочав "збори" військовозобов'язаних запасу. З резервістами проводять "заняття" з бойової підготовки.

Водночас НЗФ просять Росію дозволити на офіційному рівні призов російських громадян на військову службу за "контрактом" в "з'єднаннях і частинах" так званого 1-го і 2-го армійських корпусів.

При цьому командування Збройних сил Росії продовжує активну агітацію населення ОРДЛО для проходження "військової служби". "Контракт" можуть укласти всі охочі, зокрема особи з кримінальним минулим, алко- й наркозалежні.

Новини за темою: Паспортизація на Донбасі - це чіткий сигнал того, що РФ не збирається завершувати конфлікт, - Мінреінтеграції

Нагадаємо, влітку в українській розвідці заявляли, що російське командування проводить військові навчання незаконних збройних формувань біля кордону України. У Міноборони зазначали, що таким чином Росія  намагається підвищити рівень підготовки найманців