НЗФ обстріляли житловий сектор Мар'їнки

Противник випустив 6 снарядів

На Донбасі незаконні збройні формування здійснили обстріл цивільної інфраструктури Мар’їнки. Про це повідомляє штаб ООС у Фейсбуці.

Зазначається, що вчора, 8 травня, противник випустив 6 снарядів із гармати МТ-12 "Рапіра" калібру 100 мм. НЗФ вели вогонь із населеного пункту шахта Трудівська, розташованого на околиці Донецька.

У результатів було пошкоджено шість житлових будинків та автомобіль місцевого жителя. При цьому один зі снарядів вибухнув за декілька метрів від будинку. На щастя, ніхто з мешканців не постраждав.

Крім того, один випадок обстрілу зафіксовано 7 травня. Тоді противник відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем та мінометів із шахти Гагаріна в напрямку Шумів.

Унаслідок обстрілу було пошкоджено високовольтну лінію електропередач. Загалом противник випустив 15 снарядів калібру 122 мм та 5 мін калібру 120 мм. Результати обстрілу зафіксували та верифікували офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ обстріляли автомобіль спостережної групи

Раніше повідомлялося, що незаконні збройні формування обстріляли лікарню у Красногорівці на Донеччині, де на той момент лікувалися 45 пацієнтів. Після обстрілу в корпусі не було електропостачання.