НЗФ на Донбасі розмістили військову техніку з порушенням лінії відведення

Незаконні збройні формування на Донбасі REUTERS

Місія ОБСЄ зафіксувала понад 250 одиниць техніки та озброєння

На Донбасі незаконні збройні формування розмістили озброєння та військову техніку за межами виділених місць зберігання. Про це повідомляє штаб ООС у Фейсбуці.

Зазначається що безпілотник місії ОБСЄ зафіксував 213 одиниць озброєння та військової техніки на полігонах поблизу Мусінська, Мирного та Бугаївки. Ще 45 одиниць було виявлено на полігоні поблизу Покровки.

Також противник систематично перешкоджає роботі патрулів СММ ОБСЄ. Метою цих дій називають затримку та недопущення спостерігачів до місць, де готуються або здійснюються порушення та провокації. Зокрема, патрулю заборонили в’їзд на блокпосту біля Старомихайлівки.

Нагадаємо, нещодавно незаконні збройні формування на Донбасі обстріляли автомобіль спостережної групи української сторони Спільного центру з контролю та координації. Противник відкривав вогонь із кулемета.

Новини за темою: На Донбасі українські військові збили безпілотники НЗФ

Раніше повідомлялося, що незаконні збройні формування обстріляли лікарню у Красногорівці на Донеччині, де наразі лікуються 45 пацієнтів. Після обстрілу в корпусі не було електропостачання.