Новини » Події Читать эту новость на русском

Німеччина призупинила процес сертифікації "Північного потоку - 2"

У заяві йдеться про те, що оператор Nord Stream 2 повинен мати відповідну законам ФРН організаційну форму

"Північний потік-2"

Фото з відкритих джерел

Німеччина призупинила процес сертифікації "Північного потоку-2". Про це йдеться в повідомленні регулятора.

У заяві йдеться про те, що оператор Nord Stream 2 повинен мати відповідну законам ФРН організаційну форму.

"Після ретельного вивчення документації Bundesnetzagentur дійшов висновку, що сертифікація оператора газопроводу "Північний потік-2" може бути лише в тому випадку, якщо цей оператор був організований у юридичній формі відповідно до німецького законодавства", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Зеленський закликав Сенат США запровадити санкції проти "Північного потоку-2"

Як вказано, Nord Stream 2 AG, що базується в Цугу (Швейцарія), вирішила не змінювати свою існуючу організаційно-правову форму, а замість цього заснувати дочірню компанію відповідно до німецького законодавства виключно для управління німецькою частиною газопроводу. Ця дочірня компанія мала б стати власником та оператором німецької частини газопроводу. 

"Процедура сертифікації буде призупинена, доки основні активи та людські ресурси не будуть переведені до дочірнього підприємства, а Bundesnetzagentur не зможе перевірити, чи є документація, повторно подана дочірнім підприємством, як новим заявником, повною. Коли ці вимоги будуть виконані, Bundesnetzagentur зможе відновити свою експертизу в решту чотиримісячного періоду, встановленого законом, щоб підготувати проект рішення та надати його Європейській комісії для висновку, як передбачено в законодавстві ЄС про внутрішній ринок", - вказали у регуляторі.

Нагадаємо, нещодавно Німецьке Федеральне мережеве агентство підтвердило, що Україна буде допущена до процесу сертифікації російського газопроводу "Північний потік-2". Однак в України не буде права вето.