Нападали на банки: СБУ затримала банду, яку розшукували 5 років

Фото з відкритих джерел

Зловмисники здійснили серію нападів у 2016 році

В Україні затримали злочинне угруповання, яке здійснило низку тяжких злочинів та  переховувалося від правоохоронців майже 5 років. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Зазначається, що троє осіб у 2016 році здійснили серію нападів на філіали банківських установ та інкасаторські автомобілі в Запоріжжі. З того часу зловмисники переховувалися від слідства та здійснювали тяжкі злочини майнового характеру, зокрема заволоділи транспортними засобами.

Як виявилося, фігуранти переховувалися на базі з особливою системою захисту та цілодобовим відеоспостереженням у Донецькій області. При цьому вони використовували документи загиблих бійців та військовослужбовців, а також постійно мали при собі бойову вогнепальну зброю й ручні гранати.

Загалом угруповання складалося з 7 осіб, двоє з яких загинули в 2016 році, коли чинили збройний опір правоохоронцям, а ще двоє були затримані й перебувають під запобіжним заходом.

Як повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на власне джерело в правоохоронних органах, учасники банди раніше мали відношення до добровольчого батальйону "Азов".

Новини за темою: На Івано-Франківщині знешкодили масштабне наркоугруповання з оборотом у 4 млн гривень на тиждень

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України викрила організоване злочинне угруповання, яке займалося виготовленням і оптовим продажем психотропних речовин. Щомісяця наркоділки збували амфетаміну на суму до 5 млн грн.