Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Поліція готується оголосити підозру Мецгеру

Повідолмляється, що він уже написав заяву на звільнення

Фото з відкритих джерел

Поліція оголосить підозру голові "Укрексімбанку" Євгену Мецгеру за фактом нападу на журналіста. Він уже написав заяву на звільнення. Про це з посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомляє "Обозреватель".

"Мецгеру оголосять підозра по ст. 171 "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів" ККУ. Йому загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що також Мецгера звинуватять по ст. 146 "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини". Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Новини за темою: Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Монастирський заявив, що причетним оголосять підозри

У ЗМІ відзначають, що поки офіційної інформації про оголошення підозри Мецгеру немає. Прокурор або слідчий можуть змінити кваліфікацію.

Додамо, що "Укрексімбанк" сьогодні, 6 жовтня, скасував анонсований брифінг про напад на журналістів.

Нагадаємо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

Згодом Мецгер заявив, що написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме, поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті. 

Наглядова рада відсторонила Мецгера від посади.