Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Монастирський заявив, що причетним оголосять підозри

Фото з відкритих джерел

Міністр внутрішніх справ переконаний, що розслідування інциденту не забере багато часу

Розслідування нападу на журналістів співробітників "Укрексімбанку" не забере багато часу, а причетним оголосять повідомлення про підозри. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський

Він зазначив, що правоохоронці вже долучили надане журналістами відео з кабінету голови правління банку до матеріалів розслідування 

"Впевнений, що розслідування не забере багато часу. І вже після отримання результатів необхідних експертиз правопорушникам буде оголошено погоджені прокуратурою підозри", - написав Денис Монастирський.

Міністр заявив, що така поведінка до журналістів неприпустима та обов'язково отримає належну правову оцінку правоохоронців.

Генпрокурор України Ірина Венедіктова також відреагувала на інцидент. Вона заявила, що єдиним варіантом вирішення цієї справи є ефективне розслідування, підозра, передача матеріалів до суду та вирок. 

"Ми в Офісі генпрокурора не можемо і не будемо покривати, вибачте, безумство, продемонстроване співробітниками державного банку ... Перешкоджання журналістам не вичистиш з флешок – відповідальність неминуча. Не змінить суті проблеми і складання повноважень. Прокурори і поліцейські активно працюють над розслідуванням цього просто неприпустимого інциденту. Вже найближчим часом відбудуться слідчі дії із потерпілим журналістом і до матеріалів має бути долучений оригінал відновленого відеозапису конфлікту. Відповідальним буде повідомлено про підозру", - написала Ірина Венедіктова. 

Новини за темою: Метою нападу на Шефіра було не залякування, а вбивство, - Монастирський

Як відомо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

Згодом Мецгер заявив, що написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті.