Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Мецгеру та прес-секретарю установи оголосили підозру

Їм інкримінують перешкоджання законній діяльності журналіста. Максимальне покарання - п'ять років ув'язнення

«Укрексімбанк». Фото: newsradio.com.ua

Голові правління "Укрексімбанк" Євгену Мецгеру і прес-секретарю Володимиру Пікалову повідомили про підозру за напад на журналістів програми "Схеми". Їм загрожує до п'яти років тюремного ув'язнення. Про це з посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомляє "РБК-Україна".

"Повідомлення про підозру залишені в канцелярії банку. Співрозмовник також уточнив, що підготовлено підозру і голові служби безпеки "Укрексімбанку" Ігорю Тельбізову. Вона буде вручена найближчим часом", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що фігурантам інкримінують ч.1 і ч. 3 ст. 171 Кримінального кодексу (перешкоджання законній діяльності журналіста). Максимальне покарання - п'ять років ув'язнення.

Новини за темою: Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Монастирський заявив, що причетним оголосять підозри

Як відомо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

Згодом Мецгер заявив, що написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме, поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті. 

Наглядова рада відсторонила Мецгера від посади.