Наймасштабніше вбивство китоподібних у світі: На Фарерських островах за ніч вбили близько 1500 дельфінів

Sea Shepherd

До цього наймасовішим вважалося вбивство 1200 чорних дельфінів у 1940 році

На Фарерських островах (автономний регіон Данії) мисливці загнали на мілководдя і вбили 1428 білобоких дельфінів. Про це повідомила природоохоронна організація Sea Shepherd.

За даними організації, у неділю вночі мисливці за допомогою швидкісних катерів і гідроциклів за кілька годин загнали велику зграю дельфінів до пляжу в селі Скалафьордур і вбили майже всіх із них.

Зоозахисники зазначають, що це найбільше полювання на дельфінів на Фарерських островах, де традиційно дозволений китобійний промисел. За даними організації, до цього наймасовішим вважалося вбивство 1200 чорних дельфінів у 1940 році.

Відомо, що на островах поширена традиція полювання на китів, у якій можуть брати участь представники місцевих громад. Sea Shepherd з 1980-х виступає за її заборону.

Новини за темою: В Ірландії запідозрили Росію в причетності до зникнення знаменитого дельфіна

Організація зазначила, що нинішнє полювання було нелегальним, адже багато учасників не мали ліцензії, яку на Фарерських островах видають людям, що пройшли навчання зі швидкого вбивання дельфінів.

Нагадаємо, у лютому на узбережжі острова в Мозамбіку у провінції Іньямбане виявили 111 мертвих довгорилих дельфінів. А на початку вересня близько 100 мертвих морських свиней (вид дельфінів) були помічені на островах в Північному морі недалеко від нідерландської берегової лінії.