Наглядова рада "Укрексімбанку" відсторонила Мецгера від посади

Фото з відкритих джерел

Обов'язки голови правління банку буде тимчасово виконувати Сергій Єрмаков

Наглядова рада "Укрексімбанку" відсторонила від посади голову правління Євгена Мецгера. Це зробили тимчасово, на час проведення внутрішнього розслідування. Про це повідомила прес-служба банку.

"Наглядова рада "Укрексімбанку" на екстреному позачерговому засіданні прийняла рішення відсторонити голову правління "Укрексімбанку" Мецгера Є. В. від здійснення своїх повноважень на час проведення внутрішнього розслідування  Наглядовою радою. Наглядова рада приносить свої щирі вибачення членам знімальної групи програми "СХЕМИ" Олександру Мазуру та Кирилу Овсяному, а також представникам ЗМІ та усьому громадянському суспільству за прикру та неналежну поведінку голови правління та представників банку", - йдеться у повідомленні. 

Обов'язки голови правління банку виконуватиме Сергій Єрмаков. Остаточне рішення щодо Мецгера Наглядова рада ухвалить за результатом внутрішнього розслідування.

Новини за темою: Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Монастирський заявив, що причетним оголосять підозри

Як відомо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

Згодом Мецгер заявив, що написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме, поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті.