На свято 14 жовтня поліція переходить на посилений режим роботи: На вулиці вийдуть кінологи та вибухотехніки

Велика кількість масових акцій пройде не тільки в місті Києві, а й по всій Україні

Фото з відкритих джерел

У День захисників та захисниць України поліція перейде на посилений режим несення служби, оскільки завтра планується проведення масових заходів. Про це повідомляє Національна поліція.

"Велика кількість масових акцій пройде не тільки в місті Києві, а й по всій Україні. Але найбільш чисельні акції пройдуть у столиці. Наше основне завдання - забезпечити охорону порядку, безпеку наших громадян. Відтак робота всіх правоохоронних підрозділів повинна бути чітка і злагоджена", - повідомив голова Нацполіції.

Зазначається, що до несення служби із забезпечення публічної безпеки будуть залучені співробітники груп швидкого реагування патрульної поліції, поліції діалогу, кінологи та вибухотехніки.

"Безпосередньо 14 жовтня перед початком заходів працівники вибухотехнічної та кінологічної служб перевірять локації. Крім того, співробітники поліції діалогу будуть супроводжувати учасників акцій від початку до їх завершення", - сказав начальник поліції Києва Іван Вигівський.

Нагадаємо, завтра, 14 жовтня, змінять маршрути тролейбуси № 5, 7, 8, 17 та автобуси № 24, 114, 118. Такі зміни у розкладі транспорту пов’язані із запланованими заходами у центрі столиці.