На платформі Twitch стався масштабний витік даних. Хакер назвав свою публікацію "першою частиною"

Фото з відкритих джерел

Вихідний код й дані про виплати авторам контенту сервісу потрапили до мережі

На платформі Twitch стався масштабний витік даних - вихідний код й дані про виплати авторам контенту сервісу потрапили до мережі. Зловмисник назвав свою публікацію "першою частиною". Про це з посиланням на The Verge повідомляє "РБК-Україна".

Повідомляється, що вага даних становить 125 Гб. Невідомий оприлюднив вихідний код сайту, в тому числі його ранніх версій, додатків для смартфонів, персональних комп’ютерів та консолей. Зокрема, до витоку потрапили й виплати авторам контенту, що публікувався з 2019 року.

Зі свого боку, зловмисник ідзначив, що наважився на такий крок, через токсичність спільноти платформи. Також він планує таким чином збільшити конкуренцію серед стрімінгових сервісів. Ініціатор витоку назвав свою публікацію "першою частиною", у зв’язку з чим, можливо, через деякий час можуть бути оприлюднені нові дані.

Новини за темою: Збій у роботі Facebook став наймасштабнішим в історії

Раніше повідомлялося, що масштабний збій, який стався у Facebook, Instagram і WhatsApp, не призвів до витоку персональних даних користувачів. Зазначається, що причиною збою стали невдалі зміни програмної конфігурації.