На острові Хортиця сталася масштабна пожежа, гасіння ускладнив вітер

Пожежа на острові Хортиця Фото з відкритих джерел

На місці події працює 10 одиниць техніки

У Запоріжжі на території Національного заповідника Хортиця сталася масштабна пожежа, у результаті чого вигоріло приблизно 10 гектарів лісу. Про це йдеться на Facebook-сторінці заповідника. 

"Прикра халатність чи цілеспрямований підпал? Горить сосновий ліс поблизу станції Січ та балки Генералка на Хортиці. На місце терміново виїхала Добровільна пожежна дружина заповідника, наші співробітники, навіть жінки, працівники ONUR, 3, 2, 5, 1 і 7 пожежні частини Головного управління ДСНС України у Запорізькій області", - йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: У Закарпатській області сталася пожежа на базі відпочинку

За попередніми даними, на місці події працюють 10 одиниць техніки. Однак гасіння вогню ускладнює сильний вітер. У ДСНС наголосили, що пожежу вдалося локалізувати, при цьому ліквідація загоряння триває.  

Доповнено:

За даними ДСНС, пожежу було ліквідовано о 15:39. Жертв та постраждалих немає. До гасіння залучались 80 осіб та 17 одиниць техніки, з них від ДСНС 65 осіб та 12 одиниць техніки.

Нагадаємо, нещодавно у Львові сталася пожежа на деревообробному підприємстві. Вогонь знищив вентиляційне обладнання, технологічне обладнання, вікна та стіни на площі 150 кв. м.