Новини » Події Читать эту новость на русском

На Одещині виявили контрабандні бензопили з Китаю на майже 5 млн гривень

Стосовно декларанта склали протокол про порушення митних правил, а імпортований товар вилучили

Державне бюро роззслідувань

Правоохоронці виявили на Одеській митниці велику партію бензопил з Китаю, які підприємець незаконно намагався завезти до України. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

"Працівники ДБР Миколаєва попередили контрабанду товарів з Китаю, не допустивши ухилення від сплати податків на мільйони гривень", - йдеться в повідомленні.

Так, оперативники Бюро отримали інформацію, що на початку вересня 2021 року на територію Одеської митниці надійшли товари з Китаю, в документах яких вказані неправдиві дані.

Новини за темою: Контрабанда рекордної партії героїну на 2,3 млрд грн: У Львові затримали громадян Туреччини

Під час огляду товару працівники ДБР встановили, що імпортер зазначив у декларації переважно дрібний товар та незначну кількість бензопил, хоча насправді були завезені лише бензопили. Також кількість ввезених товарів у документах була значно заниженою.

Зазначається, що стосовно декларанта склали протокол про порушення митних правил, а імпортований товар вилучили.

У ДБР додали, що порушнику загрожує застосування штрафних санкцій у розмірі вартості товару, прихованого від митного контролю, яка попередньо становить 4,9 мільйона гривень.

Нагадаємо, на в'їзді в Україну в пункті пропуску "Шегині" затримали мікроавтобус із великою партією контрабандних iPhone.