На Донбасі ОБСЄ зафіксувала 210 порушень "режиму тиші" за добу

Місія ОБСЄ Фото з відкритих лдерел

НЗФ розмістили систему залпового вогню з порушенням ліній відведення

На Донбасі спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 15 липня зафіксувала 210 порушень режиму припинення вогню. Про це повідомила прес-служба ОБСЄ.

Зазначається, що на Донеччині місія виявила 115 порушень, зокрема 3 вибухи. За попередній звітний період у регіоні зафіксували 364 порушення "режиму тиші".

Водночас на Луганщині спостерігачі виявили 95 порушень перемир'я, у тому числі 15 вибухів. За попередній звітний період в області зафіксували 608 порушень режиму припинення вогню.

На ділянці розведення сил і засобів у районі Золотого спостерігачі зафіксували 1 вибух, а поблизу неї - численні порушення режиму припинення вогню.

На тимчасово окупованій території Донеччини виявили реактивну систему залпового вогню, розміщену з порушенням ліній відведення.

Свободу пересування місії й надалі обмежували, зокрема на 4 блокпостах незаконних збройних формувань у Донецькій області, а також в неконтрольованому українською владою пункті пропуску на кордоні в Луганській області. Безпілотники ОБСЄ знову неодноразово зазнавали впливу перешкод сигналу GPS.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ обстріляли Нью-Йорк

Нагадаємо, раніше спеціальна моніторингова місія ОБСЄ помітила стягування танків, гаубиць, мінометів та гармат на тимчасово окупованій території Донецької області. Зокрема, в районі селища Тернове виявили 4 самохідні гаубиці.