На Донбасі ОБСЄ зафіксувала 186 порушень "режиму тиші" за добу

ОБСЄ Фото з відкритих джерел

Більшість порушень виявили на Донеччині

На Донбасі спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 24 серпня зафіксувала 186 порушень режиму припинення вогню. Про це повідомила прес-служба ОБСЄ.

Зазначається, що на Донеччині місія виявила 125 порушень, зокрема 29 вибухів. За попередній звітний період у регіоні зафіксували 61 порушення "режиму тиші".

Водночас на Луганщині спостерігачі виявили 62 порушення перемир'я, у тому числі 1 вибух. За попередній звітний період в області зафіксували 20 порушень режиму припинення вогню.

Порушення перемир'я виявили, зокрема, на ділянці розведення сил і засобів у районі Петрівського, а також поза ділянкою розведення в районі Золотого.

При цьому в Донецькій області поблизу тимчасово окупованих Веселого, Олександрівки, Сигнального та Ленінського району Донецька в напрямку чотирьох безпілотників ОБСЄ малого радіуса дії застосовували стрілецьку зброю.

Свободу пересування місії й надалі обмежували, зокрема на блокпості незаконних збройних формувань на півдні Донеччини.

Новини за темою: На Донбасі знову фіксують розміщення забороненої військової техніки поза межами відведення

Раніше повідомлялося, що на Донбасі вчора, 24 серпня, внаслідок дій незаконних збройних формувань загинули двоє українських військовослужбовців. Ще один захисник отримав поранення.