На Донбасі місія ОБСЄ зафіксувала 100 порушень "режиму тиші" за добу

ОБСЄ

Фото з відкритих джерел

Більшість порушень виявили на Донеччині

На Донбасі спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 25 червня зафіксувала 100 порушень режиму припинення вогню. Про це повідомила прес-служба ОБСЄ.

Зазначено, що на Донеччині місія виявила 83 порушення, зокрема 59 вибухів. За попередній звітний період у регіоні зафіксували 363 порушення "режиму тиші".

Водночас на Луганщині спостерігачі виявили 17 вибухів. За попередній звітний період в області зафіксували 1 491 порушення режиму припинення вогню.

Порушення "режиму тиші" відбулося поблизу ділянки розведення сил і засобів в районі Золотого, а також на ділянці розведення в районі Петрівського та поблизу неї.

Свободу пересування спостерігачів і надалі обмежували, зокрема на 5 блокпостах незаконних збройних формувань на півдні Донеччини. Безпілотники ОБСЄ знову кілька разів зазнавали впливу перешкод сигналу GPS, а політ апарата дальнього радіуса скасували через глушіння обох модулів GPS поблизу бази в Степанівці.

Новини за темою: Місія ОБСЄ зафіксувала на Донбасі розміщення "Градів" НЗФ

Нагадаємо, на Донбасі 26 червня незаконні збройні формування обстріляли позиції українських військових, у результаті чого було смертельно поранено одного із бійців Об'єднаних сил. Обстріли велися поблизу населеного пункту Піски.