Ми дуже розчаровані: США прокоментували рішення Росії щодо місії ОБСЄ на кордоні

Посольство США в Україні

Фото з відкритих джерел

Про це повідомила прес-служба посольства країни в Києві

Сполучені Штати Америки розчаровані ситуацією з місією ОБСЄ на кордоні України і РФ. Про це повідомила прес-служба посольства країни в Києві.

Нагадаємо, що Росія сьогодні відмовилася продовжувати дію мандата прикордонної місії.

"Ми дуже розчаровані сьогоднішнім рішенням Росії заблокувати відновлення мандата місії - ключового заходу зі зміцнення довіри", - заявили в дипломатичному представництві.

Водночас США висловили підтримку роботі голови прикордонної місії та її працівникам, які "працювали в Україні в дуже складних умовах".

Сьогодні стало відомо, що Російська Федерація не підтримуватиме продовження місії ОБСЄ на російському кордоні. Поточний мандат втратить силу після 30 вересня.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен повідомив, що Сполучені Штати надали Україні гуманітарну допомогу у розмірі 45 млн доларів. Ці кошти виділили на підтримку 3,4 млн нужденних українців.

Також повідомлялося, що Державний департамент США виділить Україні приблизно 60 мільйонів доларів на посилення оборонної сфери країни. Фінансування буде виділено з бюджету Пентагону за дорученням президента США Джо Байдена.