МОЗ ініціює розслідування після повідомлення про продаж вакцини Pfizer у приватній лікарні

Фото з відкритих джерел

Про можливий продаж препарату повідомили представники ЗМІ

Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме службове розслідування після інформації про можливий продаж вакцини від COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech в одній із приватних лікарень Києва. Про це повідомила прес-служба відомства.

Зазначається, що про можливий продаж препарату повідомили представники ЗМІ. "Торгувати вакцинами сьогодні - означає наражати на смертельну небезпеку тих, кому мала дістатись саме ця доза препарату", - висловився міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

При цьому він додав, що МОЗ нарощує інфраструктуру й залучає приватні заклади та лікарів-ФОПів, які можуть сформувати пункти щеплень або мобільні бригади з COVID-вакцинації уклавши контракти з Національною службою здоров'я України. Таким чином, вони отримують певні вакцини для роботи.

Вакцина Pfizer-BioNTech наразі доступна для імунізації лише силами мобільних бригад. Препарат мають використовувати для певних груп ризику, освітян та організованих  колективів, які зареєстрували свої заявки в контакт-центрі МОЗ.

Новини за темою: Pfizer може з'явитися у пунктах вакцинації, - МОЗ

Раніше повідомлялося, що народних депутатів у Верховній Раді вакцинують проти коронавірусу COVID-19 вакциною виробництва компанії Pfizer. У парламенті заявляли, що місце та вакцину запропонувало МОЗ.