Міноборони Британії спростовує інформацію про обстріл есмінця військовими РФ

Defender Фото з відкритих джерел

У Сполученому Королівстві вважають, що росіяни проводили навчання

Міністерство оборони Великої Британії заперечує обстріл росіянами есмінця HMS Defender біля берегів тимчасово окупованого Криму. Про це повідомила прес-служба відомства у Twitter.

Зазначено, що корабель здійснює мирний прохід відповідно до міжнародного права і попереджувальний вогонь по ньому не відкривали. 

"Попереджувальних пострілів по HMS Defender не здійснювали. Корабель ВМС Великої Британії здійснює мирний прохід через територіальні води України відповідно до міжнародного права", - йдеться у повідомленні.

Також Міноборони Великої Британії запевнило, що на шляху їхнього судна бомби не скидали.

"Ми вважаємо, що росіяни проводили навчання з артилерійськими стрільбами у Чорному морі та заздалегідь попередили морське співтовариство про свою діяльність. Жодного пострілу по HMS Defender не було. Ми не визнаємо твердження про те, що на його шляху скидали бомби", - заявило британське Міністерство оборони.

Новини за темою: Кулеба відреагував на обстріл британського есмінця в Чорному морі

Нагадаємо, російські ЗМІ з посиланням на Міноборони РФ повідомили, що їхні кораблі відкрили попереджувальний вогонь по британському есмінцю Defender. За інформацією російської сторони, судно нібито перетнуло "кордон" у районі кримського мису Фіолент.