Новини » Події Читать эту новость на русском

Мені постійно погрожують: Лещенко прокоментував інформацію про замах на вбивство

Фото з відкритих джерел

Роман Лещенко зазначив, що йому, його родині та дітям постійно погрожують

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко дізнався про підготовку до замаху на його життя незадовго до того, як про це повідомило МВС України. Чиновник зазначив, що це сталося після того, як він повернувся із відрядження. Про це він заявив під час брифінгу

Роман Лещенко стверджує, що на його адресу постійно надходять погрози та шантаж. Не оминає це і його родину. 

"З 2020 року, з моменту, коли я приступив до виконання посадових обов'язків державного службовця, а саме голови Державного кадастру, я знаходжуся під охороною і по відношенню до мене було дуже багато різних погроз, по відношенню до членів моєї родини, моїх дітей. Цей процес є постійний", - сказав Роман Лещенко. 

Він додав, що ці погрози стосуються справ щодо подвійної приватизації, виведення держземлі у приватну власність та інших справ, які пов'язані із держземлею. Лещенко не приховує те, що його шокувала причина замаху. 

Новини за темою: Україна засудила замах на прем’єра Іраку

"Ця ситуація для мене шокуюча, але я хочу сказати, якщо хтось вважає, що будь-які погрози, замах, шантаж або фізичне усунення міністра аграрної політики допоможе уникнути юридичної відповідальності, то я глибоко хочу запевнити, що у вас немає перспектив у цьому питанні, оскільки всі матеріали, дані про українську землю, всі резервні копії Державного земельного кадастру знаходяться у правоохоронних органах", - сказав Роман Лещенко. 

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про те, що громадянин США планує замах на вбивство міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка. До операції вдалося залучити підставного кілера, який обговорив із замовником всі деталі вбивства та отримав 20 тис. доларів завдатку. Виконання вбивства Лещенка планувалося, коли іноземець повернеться у США.