Компанію "Богдан Моторс" визнали банкрутом

Фото з відкритих джерел

Суд відкрив ліквідаційну процедуру

Господарський суд Дніпропетровської області визнав банкрутом ПрАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" і відкрив ліквідаційну процедуру. Про це повідомляє finbalance.

Зазначається, що в квітні суд затвердив реєстр вимог кредиторів компанії на 6,7 млрд грн. Зокрема, йдеться про вимоги "Укрексімбанку" на 1,64 млрд грн, UniCredit Bank AG на 1,78 млрд грн, "Міжнародного інвестиційного банку" на 181,6 млн грн, "Саревін Інвестментс ЛТД" на 2,35 млрд грн та інші.

Вчора ввечері, 6 липня, на сайті Вищого господарського суду опублікували повідомлення про визнання банкрутства "Богдан Моторс".

Водночас видання вказує на зв'язок деяких кредиторів із акціонерами "Богдан Моторс". Наприклад, у "Саревін Інвестментс ЛТД", ПАТ "ЗНВКІФ "БРІЗ" простежується зв’язок із боржником, який входить у корпорацію "Богдан" Олега Гладковського". Як відомо, колишній секретар Ради ніціональної безпеки і оборони Олег Гладковський є міноритарним акціонером автокомпанії "Богдан Моторс".

Новини за темою: Гладковський-молодший повернувся в Україну, йому вручили обвинувальний акт

Раніше повідомлялося, що втомобільна компанія "Богдан Моторс", яка об'єднує виробничі активи корпорації "Богдан", у 2020 році зазнала збитків на 3 млрд 383,5 млн грн. У 2019 році чистий прибуток компанії становив 609,22 млн грн.