Новини » Події Читать эту новость на русском

Херсонська область з 15 жовтня переходить у червону зону карантину

На території Херсонської області будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для червоного рівня епідемічної небезпеки

Фото з відкритих джерел

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було вирішено перевести Херсонську область у червону зону карантину. Про це повідомляє міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

"За результатами засідання, Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 15 жовтня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Херсонської області", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що на території Херсонської області будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для червоного рівня епідемічної небезпеки.

Зазначимо, що у червоній зоні забороняється проведення масових заходів, робота закладів громадського харчування, а також робота кінотеатрів, театрів, ринків та спортзалів. Проте це обмеження не діє, якщо 100% відвідувачів та персоналу будуть вакциновані.

Окрім цього, заборонено користуватися громадським транспортом, якщо немає документу про вакцинацію, негативного тесту на коронавірус або довідки про одужання від COVID-19.

Також у червоній зоні повинні перейти на дистанційне навчання заклади освіти у випадку, якщо не вакциновано 100% персоналу. Однак ці обмеження не стосуються дитсадків та молодших класів.

Нещодавно повідомлялося, що у Херсоні вже другий день поспіль спостерігаються перебої у роботі громадського транспорту в години пік. Причиною цього є посилений контроль за дотриманням карантину