Голова правління "Укрексімбанку" Мецгер написав заяву про тимчасове складання повноважень

Фото з відкритих джерел

Євген Мецгер побажав скласти повноваження на час розслідування нападу на журналістів "Схем" у своєму кабінеті

Голова правління "Укрексімбанку" Євген Мецгер написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме, поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті. Про це повідомляє прес-служба банку.

Він вирішив скласти повноваження, щоб "зняти хоча б частину збитку репутації банку і відвернути негатив щодо його чудового колективу". 

"Моя надмірно емоційна реакція і нестримана поведінка щодо журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність ... Невідкладно пишу заяву про складання повноважень голови правління на час проведення необхідних слідчих дії Національною поліцією і внутрішньою перевіркою в банку", - йдеться в повідомленні. 

Новини за темою: У Києві суд заарештував на два місяці нападника на журналіста видання "Букви"

Як відомо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

"Щонайменше видається логічним рішення про відсторонення від займаної посади голови правління банку, щоб не було жодної, навіть гіпотетичної перешкоди для розслідування і перевірки", - йдеться в повідомленні.