Новини » Події Читать эту новость на русском

Екс-солістки "Тату" оголосили про возз'єднання гурту

Офіційний триб'ют "Тату" має відбутися навесні 2022 року

фото з відкритих джерел

Співачки Олена Катіна та Юлія Волкова анонсували возз'єднання гурту "Тату". Про це вони повідомили у відео, які розміщені на їхніх сторінках в Instagram.

Першою про це заявила Катіна. Вона повідомила, що навесні 2022 року відбудеться офіційний триб'ют "Тату", в рамках якого колектив возз'єднається. Співачка запропонувала шанувальникам написати, кого з популярних артистів вони бажають побачити в цьому проекті.

Також Олена заінтригувала новиною про те, що скоро з’явиться серіал про гурт.

"А також з крутих новин: серіал про "Тату" з нашою участю на одному з найбільших стрімінгових майданчиків. Про це скоро", - повідомила Олена Катіна.

Згодом інформацію про серіал і офіційний триб'ют підтвердила Волкова. Вона також закликала шанувальників вибрати, яких зірок вони хочуть побачити на майбутньому концерті.

У свою чергу продюсер і композитор Сергій Галоян, який є власником авторських прав на багато хітів гурту, в тому числі "Нас не догонят", "Я сошла с ума", "Мальчик-гей", написав в Instagram, що не давав згоди на триб'ют.

"Жодного "триб'юту" 2022 не буде, я не давав дозволу і не збираюся", - наголосив він, а також закликав Катіну "вміти домовлятися з усіма сторонами".

Також Галоян розмістив офіційне повідомлення із забороною на використання композицій, правами на які він володіє, і пригрозив зверненням до суду.

Раніше повідомлялося, що невиданий альбом британського рок-співака Девіда Боуї під назвою "Toy" ("Іграшка"), який був записаний ще у 2001 році, побачить світ через більш ніж двадцять років – у листопаді 2021-го.